KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15804073
nr 1580 4073
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, "Tidsaxeln och dess hejdukars lärljungar bland allt levande". Signerad. Blandteknik på duk, yttermått inklusive ram: 51x105
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:50:30
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)